Běžný servis a opravy

Kromě oprav poškozených motorů nabízíme také běžný servis, olejový servis který zahrnuje pouze výměnu oleje v motoru a olejoveho filtru nebo variantu kompletní servis který zahrnuje výměnu všech filtrů (palivový filtr, vzduchový filtr, kabinový filtr), oleje v motoru a olejového filtru, kontrolu předního a zadního podvozku, kontrolu předních a zadních brzd, stav výfukového potrubí a osvětlení vozu. Samozřejmostí u tohoto typu servisu je kontrola všech systémů diagnostickým přístrojem a nastavení servisního intervalu. V případě zjištění nutnosti výměny některé ze součástek na vašem voze vás budeme telefonicky informovat s cenovou kalkulací náhradního dílu a práce spojené s jeho výměnou. Součástí naší činnosti jsou také běžné opravy jako jsou výměny spojek, výfuků, součástí podvozku a všech mechanických částí na vozidle. Příprava a kontrola stavu vozidla před technickou kontrolou.

Olejový servis

Nabízíme dvě varianty olejového servisu:
1) Výměna oleje v motoru a olejového filtru
2) Výměna všech filtrů (palivový filtr, vzduchový filtr, kabinový filtr), oleje v motoru a olejového filtru

Kompletní servis

Výměny olejů a filtrů, kontrola podvozku, brzd, výfuku, řemenů, osvětlení. Rozsah a množství úkonů při kompletním servisu lze měnit dle přání zákazníka. Cenová kalkulace probíhá individuálně dle ceny náhradního dílu a práce spojené s jeho výměnou.

Diagnostika

Samozřejmostí u většiny typů servisu je kontrola všech systémů diagnostickým přístrojem a nastavení servisního intervalu.

Běžné opravy

Kromě zmíněných oprav nabízíme také opravy dalších částí vozu jako jsou spojky, převodovky, výfukové systémy, startéry, alternátory a další mechanické části vozidla.